نصر/ معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی، در رابطه با کلیپ منتشرشده در خصوص کودک‌ربایی در تبریز، گفت: فرد دستگیرشده دارای اختلالات روانی بوده و بر اثر حرکات روحی و روانی این فرد، اطرافیان کودک تصور کردند که وی قصد ربایش کودک را داشته است.

سرهنگ هاشم شعفی، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی، در خصوص کلیپ منتشر شده مبنی بر کودک‌ربایی نافرجام در تبریز، ضمن تکذیب کودک ربایی، اظهار کرد: روز دوشنبه با اعلام گزارشات مردمی مبنی بر مزاحمت برای کودکی در خیابان شمس تبریزی بلافاصله پلیس در محل حضور یافته و نسبت به دستگیری فرد مزاحم اقدام کرد.
وی در ادامه افزود: پس از بررسی های لازم مشخص شد فرد دستگیر شده دارای اختلالات روحی و روانی بوده و در کنار مادر کودک به وی خیره شده بود که به علت حرکات روحی و روانی این فرد، اطرافیان کودک تصور کرده بودند که وی قصد ربایش کودک را داشته است.
این مقام اتنظامی با تایید دستگیری فرد مذکور، گفت: با هماهنگی مقامات قضایی، فرد دستگیر شده و پس از بررسی‌های لازم در اختیار بهزیستی قرار خواهد گرفت.
سرهنگ شعفی با رد شایعه تبعه افغان بودن فرد دستگیرشده، اعلام کرد: با انجام تشخیص هویت توسط پلیس آگاهی مشخص شد فرد دستگیر شده اهل یکی از استان‌های کشور است.
وی در پایان از هوشیاری و همکاری خوب مردم تبریز تشکر کرده و از رسانه‌ها خواست اخبار حوادث و اتفاقات را از منابع موثق دریافت کرده و انتشار دهند‌.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today