ایسنا/ رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در سال جاری ۲۲ پروژه ورزشی در استان افتتاح می شود.

شهرام عباسی، رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی امروز ۱۳تیر ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، بااشاره به افتتاح ۲۲پروژه در حوزه های مختلف ورزشی در سطح استان اظهار کرد: در حال حاضر ۹۷پروژه فعال در دست اجرا در استان وجود دارد که ۶۵ پروژه از محل اعتبارات استانی و ۳۲پروژه از محل اعتبارات ملی تامین اعتبار می شوند.
عباسی خاطر نشان کرد: مساحت این پروژه ها ۱۲۶ هزار و ۴۷۷۷متر مربع است که میانگین پیشرفت فیزیکی آنها ۵۴درصد است.
رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با تاکید به اینکه در سال جاری ۶ پروژه راکد ورزشی استان فعال شد، اظهار کرد: در سال گذشته ۱۴ مورد پروژه ورزشی علی رغم وجود مشکلات اعتباری در استان افتتاح شد.
وی یاد آور شد: سرانه فضای ورزشی استان ۶۲ سانتی متر است که ۴۷ سانتی متر آن مربوط به سالن های اداره کل ورزش و جوانان و مابقی مربوط به سایر ارگان های دولتی است.
عباسی ادامه داد: در سال جاری در جذب اعتبار استانی رشد ۴۲ درصدی و جذب اعتبارات ملی برای پروژه های ورزشی رشد ۵۲ درصدی را شاهد هستیم.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today