صدا و سیما/ در ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد جدید فوتی کووید۱۹ در فارس ثبت شده و مجموع جان باختگان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون، به هشت هزار و ۶۶ نفر رسید.

از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون، دو میلیون و ۱۹۷ هزار و ۹۰۷ تست تشخیصی مولکولی و تست سریع در آزمایشگاه‌های استان تهیه شده که با بررسی نمونه‌های انجام شده، ۶۴۶ هزار و ۶۰ بیمار مثبت شناسایی شده است.
از مجموع تست‌های انجام شده از ابتدای شیوع تاکنون، یک میلیون و ۷۹۰ هزار و ۴۶۸ تست تشخیصی مولکولی بوده که ۵۲۵ هزار و ۹۳۱ مورد بیمار مثبت قطعی شناسایی شده، همچنین از ابتدای آغاز طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» تاکنون ۴۰۷ هزار و ۴۳۹ مورد تست سریع انجام شده و ۱۲۰ هزار و ۱۲۹ بیمار مثبت شناسایی شده است.
با بستری ۶۱ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون ۴۸۶ بیمار مثبت و مشکوک دارای علایم در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۶۲ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های ICU، مراقبت‌های ویژه درمانی دریافت می‌کنند.
متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد جدید فوتی کووید۱۹ در فارس ثبت شده و مجموع جان باختگان ناشی از کووید۱۹ از ابتدای شیوع بیماری تاکنون، به هشت هزار و ۶۶ نفر رسید.
همچنین از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۶۳۵ هزار و ۲۱۷ هم استانی مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته که از بیمارستان‌ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online