ایسنا/ فرماندار ماکو از افزایش ۱۲۴ درصدی اعتبارات ماکو نسبت به سال گذشته خبر داد.

نادر کاظمی، فرماندار ماکو در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید، با بیان اینکه با روی کار آمدن دولت سیزدهم اعتبارات ماکو نسبت به سال گذشته ۱۲۴ درصد افزایش داشته است، بیان کرد: مبلغ ۱۱۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی کمیته برنامه ریزی آذربایجان غربی جهت اجرای ۷۰ پروژه عمرانی در ۱۹ فصل در کمیته برنامه ریزی شهرستان تصویب و در بین دستگاه های اجرایی توزیع شد.
وی ادامه داد: با اولویت نیاز شهرستان، بیشترین سهم بودجه در بخش‌های آب و فاضلاب، راه و کشاورزی مصوب شده است. 
کاظمی با تاکید بر اینکه کمیته برنامه‌ریزی تعیین کننده خط‌مش و سند تدبیر، توسعه و نقشه راه شهرستان است افزود: تمامی مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط باید در راستای تحقق برنامه‌های این کمیته و جذب اعتبارات ابلاغی تلاش کنند.
وی با تاکید بر اینکه هر اندازه مدیران در جذب اعتبارات فعال‌تر و توانمندتر باشند، بودجه بیشتری می‌توانند جذب کنند، گفت: اولویت مدیران در جذب و هزینه‌کرد اعتبارات با طرح‌های نیمه‌تمام باشد.
فرماندار ماکو اولویت‌بندی را یکی از نکات مهم برای حل مشکلات شهرستان دانست و بیان کرد: مدیران باید با در نظر گرفتن سطح انتظارات جامعه، برنامه‌ریزی را بر اساس حل مشکلات مردم در حوزه‌های موجود انجام دهند.
کاظمی خاطرنشان کرد: میزان اعتبارات شهرستان در سال گذشته ۳۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود که با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر نیز از محل اعتبارات محرومیت زدایی جذب شده بود که اعتبارات تخصیص یافته در سال جاری در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today