باشگاه خبرنگاران/ استاندار زنجان در ارتباط با حذف مجردها از نهضت مسکن ملی هم گفت: حذف واژه خوبی نیست، اما طبق آنچه که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده اولویت مسکن با متقاضیان متاهل بوده و در حال حاضر نیز غربالگری‌ها انجام شده است و منطق حکم می‌کند که اولویت تحویل مسکن با متاهل‌ها باشد.

محسن افشارچی، استاندار زنجان اظهار کرد: از روز اول گفتیم که دولت عوض شده است و مدیران قبلی هم جزو داشته‌های نظام اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینکه همه چیز در این حوزه نسبی است، اما همه تلاش من انتخاب بهترین مدیر بوده است، مدیری که دانش و توان و انرژی داشته باشد، اضافه کرد: برخی از مدیران عوض شدند با توجه به اینکه جایگاه‌ها، جایگاه‌هایی بود که بر مبنای حرکت فرهنگی کشور باید عوض شوند، اما این را تأکید می‌کنم که برای انتخاب مدیران هم تحت فشار نیستم.
افشارچی با بیان اینکه نه تنها فرمانداران بلکه عملکرد کل مدیران بررسی می‌‌شود، اضافه کرد: برخورد با مدیران بر اساس عملکرد شان انجام می‌شود.
استاندار زنجان گفت: تلاش من این بود که بهترین مدیران را انتخاب کنم، اما بعضی وقت‌ها احساس میکنم انتخابم آن چیزی که باید باشد، نیست.
وی افزود: عملکرد مدیر ممکن است باعث تغییر آن مدیر شود و بررسی عملکرد مدیران را به عنوان یک ماموریت به بازرسی استانداری اعلام کرده ام و هر سال تصمیم گیری در خصوص مدیران انجام می‌شود.
وی در ارتباط با حذف مجردها از نهضت مسکن ملی هم گفت: حذف واژه خوبی نیست، اما طبق آنچه که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده اولویت مسکن با متقاضیان متاهل بوده و در حال حاضر نیز غربالگری‌ها انجام شده است و منطق حکم می‌کند که اولویت تحویل مسکن با متاهل‌ها باشد.
افشارچی با بیان اینکه در استان زنجان باید ۳۴ هزار مسکن بسازیم، افزود: ۴ هزار متاهل متقاضی مسکن بیشتر از میزان موظفی استان در خصوص ساخت مسکن است.
استاندار زنجان در ادامه به مبحث اشتغال و جایگاه استان در این حوزه اشاره کرد و افزود: استناد من در اشتغال سخنان مقام معظم رهبری در شعار سال است، همانطور که در شعار بیان شده «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین»، پس اصالت با تولید است نه اشتغال.
وی افزود: اصالت از نظر من اشتغال آفرینی نیست، تولید است، چون اگر تولید باشد، اشتغال هم ایجاد خواهد شد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today