آخرین خبر/ جهان‌های موازی موضوع همیشه جذابی است که به تازگی خیلی از نویسنده‌ها و کارگردان‌ها برای جلب مخاطب به آن چنگ انداخته‌اند. «پادشاه: سلطنت ابدی» هم یک مجموعه کره‌ای به نویسندگی کیم اون سوک است که یک داستان فانتزی و عاشقانه را به جهان موازی برده. اما این نویسنده که بعضی، او را به عنوان یک نویسنده تجاری در کره می‌شناسند در این مجموعه به دنبال روایت چیست؟

عشق و اکسیر حیات در یک فلوت!

همه چیز زیر سر یک فلوت با قدرت‌های ماورایی است که می‌تواند انسان را به ابدیت برساند. شاهزاده لی‌ریم برای به دست آوردن این فلوت، برادر امپراطور را می‌کشد و هنگام فرار به دروازه جهان‌های موازی می‌رسد. در حالی که کارت یک افسر پلیس زن را در دست دارد و تاریخش متعلق به سال 2019 میلادی است! این سریال در ابتدا با یک معما، ذهن را همراه خود می‌کند و در قسمت‌های بعد با خیال راحت به دنبال طرح داستان‌های عاشقانه می‌رود. (برای تماشای رایگان با دوبله فارسی کلیک کنید)

چرا ببینیم؟

در «پادشاه:یک سلطنت ابدی» با یک اکیپ بازیگری قوی و محبوب و سه کارگردان طرفیم. لی مین هو، کیم گو اون، وو دو هوان و... جزو همین اکیپ هستند. اکیپی که قبلا بخت خود را در چند سریال دیگر آزموده‌ و موفق از آن بیرون آمده‌اند و می‌تواند ضعف‌های دیگر این سریال 16 قسمتی را بپوشاند. اگر اهل دیدن سریال‌های کره‌ای هستید و قبلا «گابلین» را دیده‌اید، حتما وجود شباهت‌هایی در این سریال و «پادشاه: سلطنت ابدی» شما را ذوق‌زده می‌کند. هرچند تکرار این شباهت‌ها گاهی به ضرر سریال است و به همین دلیل توصیه می‌شود که قبل از دیدن سریال «گابلین»، مجموعه «پادشاه: یک سلطنت ابدی» را ببینید.

در کل فیلمبرداری قوی، فضاسازی یک ژانر عاشقانه در دل یک معمای بزرگ و همزمانی یک موقعیت در جمهوری کره و جهان دیگر که در زمان امپراتوری کره اتفاق می‌افتد از دلایلی‌ست که می‌تواند شما را به دیدن «پادشاه: سلطنت ابدی» ترغیب کند. فراموش نکنید که طرح پدیده جهان موازی در دل یک سریال عاشقانه می‌تواند یک شروع چالش‌برانگیز برای هر کارگردان و نویسنده‌ای باشد که همیشه موفقیت‌آمیز نیست. سریال «نوبت لیلی» که در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است جزو همین تجربه‌های شکست‌خورده است. اما در این سریال کمدی با یک فانتزی عاشقانه و جذاب مواجهیم که می توانید از لینک زیر تماشایش کنید:

>>> لینک تماشای سریال با دوبله اختصاصی

نکته  1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.
نکته 2:
اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3:
اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar