فارس/ مسئول واحد رفاه آستان بانوی کرامت گفت: پنج موکب در فاصله زمانی 11 تا 18 مردادماه در صحن حضرت امام جواد(ع) در راستای اکرام و اطعام زائرین برپا شد که در دو موکب پاکستانی‌ها و در یک موکب عراقی‌ها از زائران میزبانی کردند.

غلامرضا قربان رعیت، مسئول واحد رفاه آستان مقدس بانوی کرامت با اشاره به فعالیت‌های این اداره در دهه اول محرم اظهار کرد: هماهنگی با مواکب و برپایی پنج ایستگاه در فاصله زمانی 11 مرداد لغایت ۱۸ مرداد در صحن حضرت جوادالائمه(ع) در راستای اکرام و اطعام زائرین انجام شده است.
وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده موکب «سیده المعصومه الخدمی» متعلق به اهالی کشور عراق با پذیرایی میان وعده عصر و شام پذیرای زائران بود.
مسئول واحد رفاه آستان مقدس بانوی کرامت تاکید کرد: همچنین موکب واحد خدمات سالمندان حرم بانوی کرامت نیز با پذیرایی میان‌وعده، صبحانه و ناهار در صحن حضرت جوادالائمه(ع) در دهه اول محرم مشغول به خدمت‌گذاری بود.
قربان رعیت خاطرنشان کرد: موکب سیدالشهدا متعلق به اهالی پاکستان با پذیرایی میان‌وعده و موکب عاشقان ثارالله متعلق به خادمان افتخاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با پذیرایی شام و ناهار در این ایام پذیرای زائران بودند.
وی یادآور شد: موکب حضرت ام‌البنین متعلق به اهالی پاکستان نیز به مدت سه روز با پذیرایی میان‌وعده صبح در خدمت زائران بودند.
مسئول واحد رفاه زائر آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: اسکان ۴۰ زائر بانو از شهر شیراز در حسینیه آبشار و پذیرایی به مدت چهار روز، همچنین نگهداری ۲۵۰ قالب یخ برای سقاهای سیار روز تاسوعا و عاشورا از دیگر خدمات این اداره در دهه اول محرم است.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday