ایسنا/ رئیس‌جمهور لحظاتی پیش، با استقبال استاندار کرمان، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین استانی از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد کرمان شد.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور با همراهی جمعی از اعضای هیات دولت سیزدهم و در آخرین مرحله از دور نخست سفرهای استانی دولت در سفری دو روزه به استان کرمان سفر کرد.
به گفته استانداری کرمان، حضور در جمع مردم کرمان و جیرفت، نشست با فعالین اقتصادی استان با محوریت فعالیت های معدنی، سفر به شهرستان جیرفت، حضور در نشست شورای اداری استان، نشست با نخبگان و ایثارگران، نشست با فعالین فرهنگی و بانوان استان، نشست خبری به منظور جمع بندی و اعلام مصوبات سفر از برنامه های سفر دو روزه آیت الله رئیسی به استان کرمان است.
قرار است در این سفر رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی و حجت‌الاسلام حاجی ‌ابوالقاسم دولابی از اعضای شورای هماهنگی ارتباطات ریاست جمهوری با حوزه و روحانیت، رییس جمهور را برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه تخصصی به استان کرمان همراهی کنند.
همچنین به منظور بررسی مسائل و مطالبات، بازدید از طرح‌ها و پروژه‌ها، دیدار با مردم و شرکت در جلسه شورای اداری، تعدادی از معاونان رئیس جمهور نیز به عنوان نماینده ویژه آیت‌الله رئیسی به استان کرمان سفر می‌کنند.
دکتر سیدمحمد حسینی، معاون امور مجلس رئیس جمهور به شهرستان‌های ارزوئیه و جیرفت، دکتر امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به شهرستان‌های زرند و کوهبنان و دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست به شهرستان‌های بافت و رابر سفر خواهند کرد.
همچنین روز جمعه ۲۱ مردادماه، دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان‌های انار و رفسنجان، دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان‌های بم و نرماشیر، دکتر سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به شهرستان‌های ریگان و فهرج، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور به شهرستان کرمان، دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان‌های رودبار جنوب و کهنوج و دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش به شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد سفر می‌کنند تا به عنوان نماینده ویژه آیت‌الله رئیسی، بررسی مسائل و مطالبات، بازدید از طرح‌ها و پروژه‌ها، دیدار با مردم و شرکت در جلسه شورای اداری را داشته باشند.
همچنین طبق برنامه اعلام شده، دکتر زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان راور، دکتر زاهدی‌وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان های قلعه‌گنج و منوجان و دکتر فاطمی‌امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان شهربابک نیز به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر به استان کرمان حضور خواهند داشت.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar