آخرین خبر/ نوراله نظریان سکان هدایت مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان رضوی را به دست گرفت.

با حضور پدرام، نائب رئیس هیأت مدیره، قاسمیان رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان و کریمی مدیر امور استان‌ها، آئین تکریم و معارفه مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان خراسان رضوی برگزار شد.
پدرام نائب، رئیس هیأت مدیره بانک با اشاره به موفقیت های بانک در بخش های مختلف بیان کرد: عملکرد درخشان بانک قرض الحسنه مهر ایران باعث ایجاد توقع در میان دولت و مدیران اجرایی کشور شده است و این موضوع مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت.
وی افزود: اکنون این بانک در مرحله ای از رشد و بالندگی قرار گرفته است که بانک مرکزی در تخصیص تسهیلات تکلیفی بانک را هم رده بانک های بزرگ در نظر می‌گیرد و این نشان از جایگاه والای بانک در نزد مدیران ارشد نظام مالی و بانکی و اجرایی کشور دارد. 
پدرام با اشاره به عملکرد موفق محمدرضا صبوری مدیر سابق استان خراسان رضوی گفت: از مدیر جدید استان انتظار داریم این مسیر را با قدرت بیشتری ادامه دهد و برای موفقیت بانک و اعتلای جایگاه استان گام های محکم تری بردارد.
وی ادامه داد: استان خراسان رضوی پتانسیل بسیار بالایی دارد و بهره گیری از این ظرفیت نیازمند همت، همدلی و تلاش مضاعف مدیران و کارکنان استان دارد.
در ادامه مراسم کریمی با تاکید بر لزوم نظارت مستمر مدیران استان ها بر عملکرد همکاران بیان کرد: مدیران استان ها، معاونین و بازرسان باید نظارت دقیقی بر عملکرد همکاران داشته باشند و آن ها را از هرگونه لغزشی در مسیر خود بازدارند.
وی با اشاره به افزایش مبلغ وام های قرض الحسنه گفت: باید به تناسب افزایش مبلغ وام، مراقبت ها و نظارت ها نیز بیشتر شود و در این مسیر روسای شعب به عنوان اولین ناظر بر عملکرد همکاران شعبه نقشی اساسی دارند.
در ادامه این مراسم «محمدرضا صبوری» مدیر سابق شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان رضوی، از تلاش های کارکنان شعب و ستاد استان تشکر کرد و گفت: تحقق اهداف در استان جز به همت و همدلی کارکنان امکان پذیر نبود و در این مسیر هدایت و راهبری مدیران ارشد بانک و همراهی ادارات مرکزی در تسهیل شرایط بسیار حائز اهمیت بود. 
همچنین «نوراله نظریان» مدیر جدید شعب استان خراسان رضوی نیز ضمن تشکر از اعتماد مدیرعامل و اولیای بانک، با اشاره به انگیزه بالای کارکنان استان، برای دست یابی به اهداف تعیین شده قول مساعد داد. 
در این مراسم، روسای شعب مشهد و روسا و کارشناسان ستادی حضور داشتند و همچنین روسای شعب شهرستان های استان نیز در قالب ارتباط تصویری با این‌ مراسم همراه شدند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today