ایرنا/ فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: برخورد با عاملان برگزاری مجالس مختلط جشن در خانه‌باغ‌ها و برپایی تورهای گردشگری مختلط که اخیرا افزایش یافته، در دستور کار پلیس استان است.

رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: یکی از مهمترین موضوعات در حوزه عفاف، مقابله با برگزاری مجالس مختلط است که درصدد مقابله با اجرای آنها هستیم.
وی اضافه کرد: در یک ماه گذشته، چندین تالار غیرمجاز که پشتیبانی این اقدام را بر عهده داشته و این گونه مراسم را برگزار کرده‌اند، با هماهنگی دستگاه قضا تعطیل شدند که البته این امر موجب شده تا برگزاری برخی از این مجالس به باغ‌های شخصی منتقل شود.
جهانبخش ادامه داد: پلیس آذربایجان غربی آمادگی دارد تا در صورت وجود اختیار قانونی، با برپایی این‌گونه مجالس در باغ‌های خصوصی که اقدام به اجاره مکان برای برگزاری مراسم مختلف جشن می‌کنند هم برخورد کند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی همچنین برگزاری تورهای گردشگری مختلط که در مکان‌هایی دور از شهرها انجام می‌شود را از دیگر معضلات فرهنگی استان اعلام کرد و گفت: پلیس آمادگی دارد با همکاری نهادهای مسئول از جمله میراث فرهنگی با این قبیل اقدامات ضد فرهنگی برخورد قانونی کند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today