صدا و سیما/ مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: ۱۰ هزار واحد کوچک و بزرگ تولیدی آذربایجان شرقی به شبکه گاز متصل هستند.

نادر کمالی، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی بیان کرد: این شرکت در گازرسانی به واحد‌های صنعتی متقاضی و عقد قرارداد با صنایع، اهتمام ویژه‌ای داشته است و تاکنون ۱۰ هزار مصرف کننده جزء و عمده صنعتی در استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده اند.
وی با اشاره به اینکه ۶۶ درصد مصوبات شورای اقتصاد مبنی بر نزدیک رسانی گاز به بخش‌های صنعتی استان تحقق یافته است گفت: از یک هزار و ۳۱۸ واحد صنعتی مورد تعهد برای نزدیک رسانی گاز ۸۶۶ واحد صنعتی تاکنون گازدار شده است.
کمالی ادامه داد: امسال گازرسانی به ۱۲۰ واحد صنعتی برنامه ریزی شده و در حال اجرا است ودر چهار ماه گذشته ۳۷ واحد صنعتی گازدار و ۲۷ صنعت در قالب مصوبه شورای اقتصاد نزدیک رسانی شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: یکی از دستاورد‌های این شرکت برخورداری صنایع جزء و عمده از نعمت گاز طبیعی است که با رویکرد توسعه اقتصادی استان، ایجاد ارزش افزوده، حفظ محیط زیست و اشتغال آفرینی انجام شده و سهم مهمی در ارتقای زیرساخت‌های مهم استان داشته است.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today