هه وال موکریان/ رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی از انتشار تصاویر زن جوانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد و گفت: فردی از بستگان این زن به قصد آزار و اذیت اقدام به این کار کرده بود.

اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی اظهار کرد: خانمی جوان با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس مراجعه و اعلام کرد که فردی با انتشار تصاویر وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام باعث آزار و اذیت و سلب آسایش وی شده است.
وی ادامه داد: موضوع در اسرع وقت در دستور کار کارشناسان قرار گرفت و با اقدامات فنی و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که این عمل خلاف قانون توسط یکی از بستگان نزدیک شاکی صورت گرفته است.
رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی افزود: این خانم جوان بدون توجه به حفظ حریم خصوصی و اعتماد نابه‌جا به اطرافیان، تصاویری از خود را در اختیار یکی از بستگان نزدیک قرار داده و همسر این فرد نیز به قصد آزار و اذیت شاکی با دسترسی به تصاویر، آن‌ها را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است.
نصرتی با اشاره به اینکه برای این گونه اقدامات در قانون جرم‌انگاری شده است، گفت: فرد خاطی شناسایی و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شده است.


آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today