ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان داراب گفت: فردی که با وعده فروش وام‌های کم بهره از شهروندان دارابی کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

علیرضا نوشاد، فرمانده انتظامی شهرستان داراب اظهار کرد: در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر اینکه توسط فردی که خود را کارمند موسسات بانکی معرفی کرده به بهانه وام کم بهره مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند که رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات و استعلامات به عمل آمده توسط ماموران پلیس آگاهی مشخص شد فرد کلاهبردار با دایر کردن مغازه‌ای به عنوان نمایندگی بیمه به صورت صوری و معرفی خود به عنوان کارمند موسسات بانکی، با وعده پرداخت وام کم بهره، مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از ۱۲ نفر شهروندان کلاهبرداری کرده است.
فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند فرد کلاهبردار را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
نوشاد اظهار کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی اولیه و مواجهه شدن با دلایل و مستندات پلیس به کلاهبرداری سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی از ۱۲ نفر شهروند اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی داراب با بیان اینکه فرد کلاهبردار پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، به شهروندان توصیه کرد به تبلیغات در فضای مجازی اعتماد نکنند و برای دریافت هرگونه تسهیلات بانکی به موسسات مالی و بانکی مورد تایید مراجعه کنند و از اعتماد به افراد ناشناس جدا خودداری کنند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online