باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از ۶ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال از بهای خرید تضمینی گندم کشاورزان زنجان پرداخت شد.

ولی اله زمانی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان اظهار کرد: تاکنون بیش از ۶ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال به عنوان بخشی از بهای خرید تضمینی از طریق بانک عامل(کشاورزی) به گندمکاران پرداخت شده است.
او با تأکید بر اینکه روند پرداخت بهای خرید تضمینی گندم به کشاورزان در جریان است و جای هیچ نگرانی نیست، افزود: باقی‌مانده مطالبات گندمکاران طی روز‌های آتی به حساب آن ها واریز و پرداخت مطالبات به روز خواهد شد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در خصوص پرداخت وجه گندم به کشاورزان، گفت: پس از تحویل گندم به مراکز خرید و ثبت اسناد مربوطه فایل پرداخت وجه، به بانک کشاورزی ارسال و بعد از طی مراحل اداری به حساب کشاورزان واریز می‌شود.
او با بیان اینکه هم اکنون ۳۰ مرکز در استان فعال و آماده تحویل گندم از کشاورزان است، افزود: کشاورزان می‌توانند با ارائه کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی و ثبت در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی، جهت تحویل گندم خود به مراکز مشخص شده مراجعه کنند.
زمانی ادامه داد: طبق اعلام بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی، قیمت خرید تضمینی گندم در سال جاری از کشاورزان به ازای هر کیلوگرم گندم معمولی و دوروم به ترتیب ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۰ هزار و ۹۲۰ تومان تعیین و مبلغ یک هزار تومان نیز جایزه تحویل گندم به دولت به ازای هر کیلوگرم، به مبلغ مذکور اضافه شده است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today