ایسنا/ رئیس اداره ورزش و جوانان ابهر گفت: ۴۵ هیئت ورزشی در این شهرستان فعال است که اکثر آن‌ها با هم اختلاف دارند.

علی مقدم، رئیس اداره ورزش و جوانان ابهر با بیان اینکه یکی از اولویت‌هایی که در ورزش ابهر دنبال می‌شود، ایجاد آرامش در جامعه ورزشی است، اظهار کرد: ارتقای جایگاه ورزش و ورزشکاران و نیز دادن شخصیت و ارزش به ورزش، از دیگر  اولویت‌های ورزش این منطقه است، زیرا ورزش برای همه است و نباید انحصاری و محدود به عده خاصی شود.
وی با بیان اینکه هزینه‌کردهای حوزه ورزش باید مشخص شود، تصریح کرد: مشخص شدن این هزینه‌کردها سبب هدفمند شدن صرف بودجه می‌شود.
این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۵ هیئت ورزشی در ابهر فعال است که وضعیت مطلوبی نداشته و برخی از آن‌ها با یکدیگر اختلاف دارند، تصریح کرد: جلساتی برای ساماندهی و حل اختلافات این هیئات برگزار شده است، زیرا در صورت حل نشدن این موضوع، دود آن به چشم ورزش شهرستان خواهد رفت.
این مسئول با اشاره به اینکه ۶۳ باشگاه ورزشی نیز در ابهر فعالیت دارند که برخی از آن‌ها از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند، بیان کرد: متاسفانه برخی از افراد به جای خدمت به ورزش به آن خیانت می‌کنند که همین امر سبب عقب‌ماندگی حوزه ورزش در ابهر می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه یکی دیگر از معضلات حوزه ورزش ابهر این است که حامل‌های انرژی از سال ۹۷ واریز نشده است، تاکید کرد: در حال حاضر ورزش ابهر از محل حامل‌های انرژی ۵۵۰ تومان بدهکار است.
وی با یادآوری اینکه استخر هیدج و صائین‌قلعه از مهم‌ترین پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان است، تاکید کرد: برای استخر هیدج که ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ۶.۵ میلیارد تومان اعتبار دیده‌اند. همچنین برای استخر صائین‌قلعه نیز ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار لازم است تا تکمیل شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان ابهر با تاکید بر اینکه باید به جوانان اعتماد کرد، یادآور شد: یکی از اولویت‌های حوزه جوانان در این شهرستان استفاده از ظرفیت سمن‌ها در حوزه‌های مختلف است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today