ایرنا/ رقابت های تیرو کمان استان فارس تحت عنوان گرامیداشت سردار بی سر، شهید عبدالله اسکندری برگزارشد و نفرات برتر معرفی شدند.

علی روزی‌طلب، رییس هیات تیرو کمان استان فارس اظهار کرد: در این مسابقات که در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزارشد ۴۵ تیرو کماندار در رشته ریکرو و کامپوند و در رده جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.
وی افزود: در رشته ریکرو بزرگسالان آقایان، محمد فلاح، مجتبی آزادبخت و علی محمد دهقانی به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش بانوان هم ویدا موسوی مقام نخست کسب کرد، فاطمه باهوش نایب قهرمان شد و ساینا کشاورزی عنوان سوم را کسب کرد.
همچنین در رشته ریکرو جوانان، فرهام مراحمی نشان طلا گرفت، محمد زارع به مدال نقره دست یافت و محمد یاسین بنایی هم مدال برنز کسب کرد و در بخش بانوان هم راضیه بنایی، ترنم بهمنش و فاطمه کریمی بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
روزیطلب افزود: در رشته کامپوند بزرگسالان، علیرضا جوکار، علی محمد نوروزی و  شاهد اسدی به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش بانوان اسما زارعی قهرمان شد، فریده شمسی هم بر سکوی دوم ایستاد.
همچنین در رشته کامپوند جوانان، سبحان بناکار و  امیررضا زارع اول تا دوم شدند و در بخش بانوان هم راتا حجتی نشان طلا گرفت، عرفانه شوقی صاحب نقره شد و مریم فروزان هم به مدال برنز بسنده کرد.
زهرا رعیتی، بهاره علیپور، زهرا مرادیان و وحید کریمی قضاوت این مسابقات برعهده داشتند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online