ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: بخش داخلی بیمارستان پیمانیه جهرم با نیات خیرخواهانه و مشارکت نیک مرحوم پروفسور ابوالقاسم صالح جهرمی، دانشمند برجسته فیزیک هسته‌ای و استاد تمام دانشگاه نوسازی شد و آماده بهره برداری است.

محمد رحمانیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در حاشیه بازدید از این بخش با اشاره به اینکه سخاوت و بلند همتی خیرین ارزشمند جهرمی و مشارکت آنها در توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی تمام ناشدنی است، اظهار کرد: بخش داخلی بیمارستان پیمانیه جهرم با نیات خیرخواهانه و اختصاص ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از سوی این خیر سلامت نوسازی شده است.
رحمانیان تصریح کرد: بخش داخلی بیمارستان پیمانیه که از بخش‌های مهم این بیمارستان به شمار می‌رود با این اقدام خداپسندانه علاوه بر حفظ منزلت شهروندان ، خدمات مطلوب‌تری را به مراجعین ارائه خواهد داد.
وی با بیان اینکه این بار شخصیتی علمی و با آوازه جهانی از آن سوی مرزهای ایران، نامش را در زمره خیران سلامت جهرم ثبت کرد، افزود: پروفسور ابوالقاسم صالح جهرمی از شخصیت های خوشنام و از چهره های برجسته علمی جهان است که فروردین ماه ۱۴۰۱ در زادگاهش، جهرم،  چشم از جهان فرو بست. این نیکمرد که از ایام جوانی، عمر بابرکتش را در بزرگترین دانشگاه های جهان سپری کرد طبق وصیتش با مشارکت در امور خیر، دینش را به زادگاهش ادا کرد.
وی اظهار کرد: همسر و دو دختر این استاد پرافتخار، ساکن انگلستان هستند و با نیات نیکوکارانه این بزرگمرد همراهی کرده و از خارج از کشور، وصایای نیک آن مرحوم را پیگیری می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان داشت: پس از مراجعه وکیل این خیر بزرگوار (برادرزاده مرحوم صالح) و موافقت ایشان جهت مشارکت در امر بهسازی بخش داخلی بیمارستان پیمانیه، در مدت زمان کوتاهی پروژه نوسازی آغاز شد  و هم اکنون آماده بهره برداری مجدد است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online