تسنیم/ با حضور فرمانده انتظامی استان فارس مرکز خدمات تمام اینترنتی تعویض پلاک کلان شهر شیراز افتتاح شد.

رهام‌بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس در این مراسم که امروز برگزار شد، اظهار کرد: در سال‌های اخیر رویکرد فراجا به سمت هوشمندسازی رفته است، تا در نتیجه آن بتواند خدمات موثرتری به مردم ارائه دهد.
وی افزود: در این راستا پلیس در دو حوزه کشف جرم و برخورد با مجرمان و همچنین ارائه خدمات به مردم سعی کرده با استفاده  از اینترنت اقدامات خود را در کمترین زمان ممکن به شهروندان ارائه دهد.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه خدمات پلیس به مردم باید سریعتر، راحت‌تر و امن‌تر باشد، گفت: راه اندازی اپلیکیشن پلیس من در حوزه‌های مختلف به همین منظور انجام شده است.
حبیبی ادامه داد: در این راستا پلیس راهور فارس به عنوان سومین استان در کشور اقدام به راه اندازی مرکز خدمات تمام اینترنتی تعویض پلاک در کلان شهر شیراز کرده است، که مردم بتوانند با ارائه درخواست خود در فضای اینترنت به آدرس www.sakha.epolice.ir  در هر ساعت از شبانه روز اقدامات تعویض پلاک خود را انجام دهند.این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با این نرم افزار که زیرساخت‌های آن فراهم شده است، بیش از 90 درصد خدمات ارائه شده به مردم به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online