صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند مسلحانه قاچاق و کشف بیش از یک تن و 324 کیلو انواع مواد افیونی خبر داد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در 72 ساعت گذشته تیمی از اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه پژو 405 در حال جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر در شهرستان های "ایرانشهر-زاهدان و نیمروز" بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.
طاهری تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیدند و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه فراری شدند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این عملیات، 4 سوداگر مرگ به هلاکت رسیده و 8 قاچاقچی نیز دستگیر و تعداد 2 دستگاه خودرو سواری پژو 405 نیز متوقف شد.
سردار طاهری خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 1 تن و 324 کیلو انواع مواد مخدر از نوع تریاک به همراه 1 قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای فراری این باند مسلحانه از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today