صدا و سیما/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان از آماده سازی ۴۰ موکب اربعین حسینی این استان برای خدمات رسانی به زائران خبر داد.

جبار دوست محمدی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در همایش موکب داران اربعین استان سمنان که در گرمسار اظهار کرد: موکب های استان سمنان در شهر‌های کربلا، نجف، مرز مهران و یک موکب نیز در شهر سمنان به زائران ابا عبداالله الحسین (ع) خدمات ارائه می‌دهند.
وی افزود: ۵ موکب در مرز مهران و یک موکب در شهر سمنان و ۳۴ موکب در کشور عراق به زائران خدمات ارائه می‌دهند و قرار است  امسال یک موکب هم در شهر سامرا برپا شود.
به گفته دوست محمدی، موکب‌های استان سمنان از ۵ شهریور ماه  در مکان های تعیین شده مستقر می شود و خدمات رسانی آنها از ۱۰ شهریور با ورود زائران به کشور عراق در بخش‌های اسکان و تغذیه آغاز خواهد شد.
وی همچنین از آغاز فعالیت کمیته های درمان، حمل و نقل، فرهنگی و رسانه موکب‌های اربعین حسینی خبر داد.
عبدالرضا دهرویه سرپرست صداوسیمای مرکز سمنان هم از برنامه ریزی ویژه کمیته رسانه در پوشش برنامه‌های موکب داران حسینی و زائران پیاده روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: با برنامه ریزی کمیته رسانه اربعین حسینی، رویدادهای این مراسم در سه دوره قبل، حین وبعد از پیاده روی اربعین در بخش‌های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی پوشش داده می شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today