بازار/ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: ۷۱ واحد نانوایی در شهر زنجان از تاریخ ۲۵ مرداد سال جاری تا اطلاع ثانوی پخت نان خواهند داشت.

ولی الله زمانی، مدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه ۷۱ واحد نانوایی لواش، بربری و سنگک برای ارائه خدمات و تامین نان شهروندان زنجانی از تاریخ ۲۵ مرداد سال جاری تا اطلاع ثانویی در سطح شهر زنجان پخت نان خواهند داشت، گفت: بر اساس مصوبات قرارگاه مردمی سازی یارانه‌ها و تاکیدات مقام عالی استان به صورت فوق العاده ارائه خدمات خواهند داد.
وی بیان کرد: ۴۶ واحد منتخب نانوایی لواش به صورت یکسره از اول صبح تا ساعت ۱۷ عصر تا اطلاع ثانوی به‌ صورت فعال در دو شیفت کاری فعالیت می کنند.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: آردهای تخصیصی در قالب فوق العاده است و ۲۵ واحد منتخب نانوایی بربری و سنگک نیز، ساعات پخت خود را نسبت به تعداد تخصیص سهمیه آرد در شیفت صبح و عصر تا اطلاع ثانوی افزایش می دهند.
زمانی تاکید کرد: با هماهنگی‌هایی که از طریق بازرسین سازمان جهادکشاورزی استان و تعزیرات حکومتی صورت گرفته، بررسی و صحت عملکرد واحدهای نانوایی مشمول تخصیص آرد فوق العاده به صورت روزانه و مستمر مورد نظارت و کنترل واقع می شود.
وی افزود: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، واحدهای نانوایی بر حسب مسیرهای پرتردد، خیابان‌های اصلی، شهرک‌های اقماری پرجمعیت، مناطق محروم، حاشیه شهر زنجان انتخاب و اقدام به پخت دو شیفت خواهند کرد.