فارس/ فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری ۶ سارق مسلح در کمتر از ۲۴ساعت در شهرستان پردیس خبر داد.

سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خصوص دستگیری سارق مسلح در پردیس، اظهار کرد: پیرو تماس شهروندی مبنی بر اینکه خودروی مزدا ۳ وی توسط چند نفر بصورت مسلحانه در یکی از محلات شهر پردیس به سرقت رفته موضوع بلافاصله در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی گفت: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی و امنیت شهرستان در صحنه حاضر و با هماهنگی قضایی وبررسی دوربین های مدار بسته، رصد اطلاعاتی و عملیاتی و تلاش مستمر، موفق به شناسایی و دستگیری سارقان در کمتر از ۲۴ ساعت در شهرهای پردیس، تهران بزرگ، پیشوا و ورامین شدند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران در ادامه بیان کرد: در این عملیات ۶ نفر سارق دستگیر، خودروی مسروقه به همراه ۲ قبضه سلاح کمری و یک قبضه سلاح شکاری، ۴۱عدد فشنگ جنگی، ۴ عددفشنگ شکاری، یک قبضه سلاح سرد، یک رشته دستبند کشف و همچنین یک دستگاه خودرو و موتور سیکلت سارقان توقیف شد.
سردار عزیزی در پایان خاطر نشان کرد: دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار درسطح شهرستان صورت می پذیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در مجموعه انتظامی از عزمی راسخ دربرخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد، و از شهروندان تقاضا می گردد، در صورت مشاهده موارد مشابه و یا مشکوک سریعا با ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran