باشگاه خبرنگاران/ نماینده ویژه فرماندار تایباد گفت: تایباد و مرز دوغارون آماده استقبال از ۵۰ هزار زائر پیاده روی اربعین حسینی از مسیر دوغارون - مشهد - شلمچه است.

علی فخاری، نماینده ویژه فرماندار تایباد بیان کرد: تایباد و مرز دوغارون برای استقبال از ۵۰ هزار زائر که به‌ منظور شرکت در پیاده روی اربعین حسینی از مسیر دوغارون - مشهد - شلمچه به عراق می‌روند آماده می‌شود.
به گفته او از یک ماه قبل ستاد اربعین تایباد به منظور به کار گیری تمام توان شهرستان تشکیل شده است و بیش از دو هزار نفر امسال به عنوان عوامل اجرایی کار پذیرایی از زائران را در مرز دوغارون در قالب ۲۱ کمیته انجام می‌دهند.
نماینده ویژه فرماندار تایباد ادامه داد: پس از دو سال توقف ورود کاروان‌های زیارتی اربعین حسینی از مرز دوغارون امسال تایباد و هیئت‌های مذهبی و موکب‌های تایباد و خراسان رضوی برای میزبانی از زائران حسینی خود را آماده کرده اند و جلسات هماهنگی و اجرایی برای خدمت رسانی به زائران حسینی از مرز دوغارون برگزار می‌شود.
فخاری بیان کرد: پیش بینی روزانه پذیرایی از ۱۰ هزارنفر را از مرز دوغارون داریم و علاقه‌مندان به خدمت رسانی به زوار امام حسین (ع) می‌توانند در ساعات اداری برای سامان‌دهی به ستاد اربعین شهرستان و نماینده موکب‌های اربعین در مرز و نماینده هیئت‌های مذهبی شهرستان واقع در ساختمان بخشداری مرکزی مراجعه کنند.
او تصریح کرد: هیئت‌هایی که از استان توان برپایی موکب برای خدمات دهی به زوار را دارند می‌توانند با هماهنگی به این مهم کمک کنند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today