صدا و سیما/ استاندار قزوین از چهار ملی‌پوش و مربی تیم ملی تکواندو در مسابقات جهانی بلغارستان و بازی‌های کشور‌های اسلامی تجلیل کرد.

محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین صبح امروز از چهار ملی پوش و مربی تیم ملی تکواندو در مسابقات جهانی بلغارستان و بازی‌های کشور‌های اسلامی تجلیل کرد.
استاندار قزوین در این مراسم با بیان اینکه استان قزوین بیشتر از اندازه جمعیتی خود در افتخارآفرینی ورزش نقش آفرینی می‌کند، بیان کرد: البته نسبت شخصیت ملی و افراد شاخص استان قزوین به نسبت جمعیت در مقایسه با استان‌های دیگر در تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی قابل توجه است و این موضوع افتخار بزرگی برای استان قزوین است.
اعلایی اضافه کرد: مجموعه مدیریتی استان قزوین تمامی تلاش خود را انجام می‌دهد تا فضای پیش رو فضای رشد و تعالی باشد و در این مسیر از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی‌کند.
استاندار قزوین گفت: کمک‌های مجموعه‌های دولتی می‌تواند جنبه فرا مادی هم داشته باشد و دولت می‌تواند با پیگیری برای اختصاص برخی از امکانات و برطرف شدن مشکلات به ورزشکاران خدمت کند.
وی اظهار کرد: باشگاه‌های ورزشی باید به گونه‌ای اداره شود که از نظر اقتصادی برای مربیان و دست‌اندرکاران توجیه داشته باشد و در کنار این موضوع، باید کیفیت و نحوه ارائه خدمات بهبود پیدا کند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today