صدا و سیما/ اعضای یک باند که از طریق اپلیکیشن رسیدساز جعلی اقدام به کلاهبرداری می‌کردند در کرمانشاه شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ علی عباسی کسانی،‌ رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه ابراز کرد: با مراجعه چند شهروند به پلیس فتا استان و طرح شکایت مبنی بر اینکه پس از درج آگهی در سایت دیوار، شخصی با آنها تماس گرفته و ضمن جلب اعتماد با ارسال رسید بانکی و بیان اینکه مبلغ را واریز کرده است و پیامک توسط بانک ارسال نشده است کالا را تحویل گرفته است.
سرهنگ عباسی افزود: برابر اظهارات شاکیان و بررسی‌های فنی به‌عمل‌آمده مشخص شد کلاهبرداران از طریق اپلیکیشن رسید ساز جعلی کلاهبرداری کرده و برای دریافت کالا از تاکسی‌های آنلاین و یا پیک استفاده کرده‌اند.
وی اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان و انجام تحقیقات تخصصی و بررسی‌های فنی این پلیس تمامی اعضای این باند که به‌صورت خانوادگی اقدام به کلاهبرداری می‌کردند شناسایی و پس از هماهنگی قضایی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شدند.
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از مردم خواست برای ارتباط و ارسال درخواست‌های خود تنها از را‌ههای ارتباطی اعلامی در رسانه‌های معتبر استفاده کنند و موارد مشکوک را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir و شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ اطلاع دهند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today