باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: طرح ویژه نظارت بر واحد‌های صنفی نانوایی در سطح استان اجرا می‌شود.

غلامرضا سالاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به گلایه مندی شهروندان از تخلفات برخی نانوایی‌ها اظهار کرد: این طرح به منظور بررسی تخلفاتی همچون گرانفروشی، کم فروشی، خرید و عرضه خارج از شبکه آرد و نظارت بر دستگاه‌های کارت خوان نانوایی‌ها انجام می‌شود و پرونده‌هایی که در طی طرح مذکور تشکیل خواهد شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن رسیدگی و متخلفان نیز برابر اختیارات جدیدی که شورای عالی سران قوا به سازمان تعزیرات حکومتی محول کرده، به مجازات‌های سنگینی محکوم خواهند شد.
سالاری از رسیدگی به ۸۵۳ پرونده تخلفات نانوایی‌ها در شعب تعزیرات حکومتی استان خبر داد و گفت: بیشترین تخلفات انجام شده مربوط به گرانفروشی و کم فروشی نان بوده و متخلفین این پرونده‌ها نیز بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال جریمه نقدی شده اند و علاوه بر این نیز در مواردی احکام نصب پارچه و تعطیلی واحد صنفی صادر و اجرا شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: شهروندان می‌توانند شکایات خود از نانوایی‌ها را به سامانه‌های ۱۲۴ و ۳۲۳۴۰۰۰۰ اعلام کند تا موارد بلافاصله توسط بازرسان بررسی و در صورت وقوع تخلف، پرونده تعزیراتی تشکیل و متخلفان اعمال قانون شوند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online