باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی مازندران از آزادسازی ۱۸ هزارو ۵۰۰ متر مربع از اراضی کشاورزی در شهرستان محمودآباد، خبر داد.

سردار مرتضی میرزایی، فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: یکی از ماموریت‌های مهم و مستمر این فرماندهی، اجرای احکام مربوط به ساخت و ساز‌های غیرمجازی که افراد سودجو با ساخت بنا و ویلا در زمین‌های کشاورزی بدون مجوز قانونی اقدام می‌کنند، می‌باشد.
او افزود: قلع و قمع و تخریب ۱۱ مورد دیوارکشی و ساخت و ساز غیرمجاز در ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع از اراضی روستا‌های اطراف بخش سرخرود شهرستان محمودآباد که توسط افراد سودجو و به صورت غیرمجاز در قالب ساختمان، بنا سازی و دیوارکشی احداث شده بود، با حکم مقام قضائی انجام شد.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره معرفی ۲ متهم این پرونده به مراجع قضائی، گفت: ارزش این زمین‌ها بنا بر اعلام کارشناسان بالغ ۲۷۷ میلیارد ریال بوده و این تخریب با حضور دستگاه‌های متولی از جمله اداره جهاد کشاورزی، بخشداری و با حضور مقتدرانه پلیس بدون هیچ گونه رخدادی به اتمام رسید.
سردار میرزایی با تاکید بر اینکه پلیس در برخورد با اقدامات غیر قانونی و ساخت و ساز‌های غیرمجاز هیچ گونه اغماضی نخواهد داشت از مردم خواست به جهت جلوگیری از تضییع حقوق و زیان‌های مالی قبل از هرگونه اقدام عمرانی نسبت به استعلام اصالت و کاربری ملک از ادارات مربوطه اقدام و پس از دریافت مجوز‌های قانونی نسبت به ساخت و ساز اقدام کنند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today