فارس/ نماینده ولی فقیه در همدان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی مردم در روزهای قطعی آب گفت: شرکت آبفا برنامه قطعی آب را به مردم اطلاع‌رسانی کند تا مردم دچار مشکل نشوند.

پیرو مطالبات مردمی در پی قطعی آب در همدان، نماینده ولی فقیه در استان پیش از ظهر امروز به همراه مدیرعامل آبفای استان از تصفیه‌خانه آب شهرک بهشتی همدان بازدید کرد.
حبیب‌الله شعبانی، امام جمعه همدان اظهار کرد: لازم است تا از صبر و حوصله مردم که این شرایط سخت را تحمل می‌کنند قدردانی کنیم.
حبیب‌الله شعبانی با اشاره به اینکه نیازمند همکاری و همراهی مسئولان و مردم با یکدیگر برای رفع این مشکل هستیم گفت: لازم است تا با اقدامات مسئولان هر چه سریع‌تر چاه‌های اطراف همدان وارد شبکه آب‌رسانی استان شود.
وی با تاکید بر اینکه امیدواریم هر چه سریع‌تر آب از سد تالوار وارد استان شود یادآور شد: تا زمانی که این مهم محقق شود، لازم است تا مسئولان برنامه مشخصی برای قطعی‌ آب ارائه کنند، چرا که قطعی آب در بعضی از مناطق تا ۲۴ ساعت نیز ادامه داشته و نبود اطلاع رسانی دقیق، مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.
شعبانی با بیان اینکه بخشی از قطعی‌ها اضطراری اتفاق می‌افتد و خارج از برنامه‌ریزی است مطرح کرد: با وجود تلاش شبانه‌روزی مسئولان، اما لازم است که مسئولان متولی با مردم صحبت کنند و نسبت به اطلاع‌رسانی دقیق توجه جدی داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: مشکل اصلی زمانی حل خواهد شد که آب از سد تالوار به استان منتقل شود، اما انجام پروژه‌ای که ۱۸ سال بر روی زمین مانده، در طول ۶ ماه و یکسال، کار سختی است که امیدواریم هر چه زودتر شاهد اجرایی شدن آن در استان باشیم.
وی در پایان با تشکر از صبر و همراهی مردم همدان، یادآور شد: پاسخ به این صبر و حوصله مردم توسط مسئولان، اقدام جهادی و حل مشکل آب در اسرع وقت است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today