ایرنا/ استاندار یزد گفت: اجرای طرح سامان خانواده یکی از مهمترین مباحثی است که فرمانداران در کنار جلب همکاری مردم و مسئولان برای انجام کامل آن باید اقدام مناسب داشته باشند.

مهران فاطمی، استاندار یزد در جلسه قرارگاه جمعیت استان اظهار کرد: برای اجرای طرح سامان خانواده اعتبارات لازم و حمایت از آن به جد در دستور کار است و اقدام می‌شود.
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین برنامه‌ها در سطح کشور و در استان یزد، مسئله افزایش و جوانی جمعیت و اجرای طرح سامان خانواده است بیان کرد: در این ارتباط همه موظف به پیگیری و اجرای قانون تنظیم خانواده هستیم و از هیچ حمایتی دریغ نمی‌کنیم.
استاندار یزد بیان کرد: برای اجرای کامل طرح سامان خانواده که نیاز به پیگیری مستمر مسئولان مرتبط به خصوص فرمانداران دارد باید سایر دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی در کنار جلب همکاری مردم بیش از گذشته شاهد یک تلاش جدی در این خصوص مهم باشیم.
فاطمی در ادامه، اختصاص یک درصد از فروش معادن به استان را موضوعی مهم و تحقق آن را خواستار شد و گفت: اگر این درصد را به استان اختصاص دهند ظرفیت خوبی برای حمایت از فرزندآوری و خانواده‌های چند فرزندی ایجاد می‌شود و باید موضوع پیگیری شود.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today