ایرنا/ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه از مصدومیت هشت نفر و جان باختند یک نفر در سوانح رانندگی محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه و زرندیه در شبانه روز اخیر خبر داد.

بهرام صیدی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه اظهار کرد: شامگاه پنجشنبه و اوایل بامداد امروز ۲۸ مرداد، ۲ مورد حادثه ترافیکی به ترتیب در آزادراه ساوه-تهران روبروی سرزمین ایرانیان و کیلومتر ۴۳ آزادراه ساوه-همدان به واحد ارتباطات و هدایت عملیات اورژانس ساوه گزارش شد. 
وی بیان کرد: حادثه اول برخورد ۲ خودرو بود که در مجموع هشت تن مصدوم به همراه داشت که تیم های عملیاتی اورژانس رباط کریم، پرندک و تیم امدادی هلال احمر زرندیه امدادرسانی این مصدومان را انجام دادند و همه مصدومان جهت ادامه درمان به بیمارستان حضرت فاطمه(س) رباط کریم منتقل شدند. 
به گفته رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه، حادثه دوم واژگونی خودرو سواری بود که تیم عملیاتی سیلجرد جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شد ولی متاسفانه در این سانحه تنها سرنشین این خودرو به علت شدت جراحات وارده در همان لحظه های اولیه حادثه فوت شد. 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today