صدا و سیما/ موردی از بیماری‌های انتقالی از آب در شهرکرد گزارش نشده است.

جعفر جندقی، رئیس مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت اظهار کرد: به خاطر مشکلاتی که در تامین آب شرب شهر کرد داشته ایم تمامی گروه‌ها با همکاری یکدیگر در تلاش هستند تا اقدامات لازم انجام شود و مشکل تامین آب شرب در سریع‌ترین زمان ممکن بر طرف شود.
جندقی گفت: خوشبختانه تا به امروز موردی از اپیدمی و بیماری‌های منتقله از آب در شهرکرد گزارش نشده است. اقدامات بهداشتی و نظارتی در حال انجام است و تیم‌های بهداشتی در منطقه حضور دارند.
به گفته وی تیم‌های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد هم در منطقه حضور داشته و برنامه‌های بهداشتی را به خوبی دنبال و اجرا می‌کنند.
او افزود: کدورت آب شهرکرد در برخی از ساعات طی چند روز گذشته رخ داده است که اقدامات نظارتی توسط تیم‌های سلامت محیط وزارت بهداشت در حال انجام است و ما به وزارت نیرو کمک کرده تا آب شرب آشامیدنی به دست مردم برسد.
جندقی ادامه داد: به خاطر مشکلاتی که در تامین آب شرب داشته تمامی گروه‌ها با همکاری یکدیگر در تلاش هستند تا اقدامات لازم انجام شود تا مشکل تامین آب شرب در سریع‌ترین زمان ممکن بر طرف شود.
وی گفت: مردم نگران آلودگی آب شرب نباشند و تیم‌های بهداشتی به طور مرتب آب شربی که در اختیار مردم قرار داده شده را از نظر سلامتی کنترل می‌کنند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday