نماد آخرین خبر

تجهیز ۴۸ نانوایی به کارتخوان در زیرکوه

منبع
شبستان
بروزرسانی
تجهیز ۴۸ نانوایی به کارتخوان در زیرکوه

شبستان/ فرماندار زیرکوه با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح یارانه آرد و نان، ۴۸ نانوایی در زیرکوه به دستگاه کارتخوان مجهز شدند، گفت: هیچ نانوایی اجازه دریافت وجه نقد از مردم را ندارد.

محمدرضا غیرتی، فرماندار زیرکوه اظهار کرد: در راستای اجرای طرح یارانه «آرد و نان» هیچ نانوایی در شهرستان زیرکوه اجازه دریافت وجه نقد از مردم را ندارد.
فرماندار زیرکوه در ادامه بیان کرد: در راستای اجرای طرح جدید یارانه آرد و نان از فروش غیرقانونی آرد جلوگیری خواهد شد و تخلفات نانوایی‌ها به حداقل خواهد رسید.
وی با بیان اینکه ۴۸ نانوایی شهرستان زیرکوه به دستگاه کارتخوان تجهیز شدند، گفت: با توجه به اینکه قوت غالب مردم نان است با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد جدی خواهد شد.
غیرتی در خصوص درخواست شوراها و متصدیان برخی از نانوایی‌های زیرکوه مبنی بر افزایش سهمیه عنوان کرد: این موضوع نیاز به بررسی دقیق تری دارد و نتیجه آن اعلام می‌شود.
فرماندار زیرکوه با اشاره به هدف اجرای طرح یارانه آرد و نان بیان کرد: هدف مهم طرح هوشمند سازی یارانه نان جلوگیری از انحراف در مصارف یارانه آرد و نان است و با استفاده از داده‌هایی که از سامانه هوشمند یارانه آرد و نان به دست می‌آید بسیاری از موارد و مشکلات دیگر قابل شناسایی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه تخصیص آرد یارانه‌ای بر مبنای عملکرد انجام می‌شود، گفت: در راستای اجرای این طرح امکان تولید بیشتر برای نانوایانی که عملکرد بهتری داشته باشند وجود خواهد داشت که در این زمینه؛ رتبه بندی نانوایی‌ها، هم بر اساس نظر مردم و هم بازرسی‌هایی که در حال انجام است، عمل می‌شود و این امتیاز بر ضریب آرد یارانه‌ای و کمک هزینه‌ای که دولت به آن ها پرداخت می‌کند اثر خواهد داشت.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today