نماد آخرین خبر

سرعت غیرمجاز، مرگ راننده ۳۴ساله را رقم زد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سرعت غیرمجاز، مرگ راننده ۳۴ساله را رقم زد

ایرنا/ جانشین پلیس راه استان قزوین گفت: سرعت غیرمجاز موجب بروز سانحه تصادف دلخراش در آبیک شد و جان راننده ۳۴ساله خودرو پژو را گرفت.

سرهنگ حسین تقی خانی، جانشین پلیس راه استان قزوین، با اعلام این خبر اظهار کرد: خودروی پژو ۴۰۵ که از سه راهی مگسال به سمت خاکعلی در حال حرکت بود، به دلیل سرعت غیرمجاز و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه در پیچ از جاده خارج می شود و راننده برای بازیابی مسیر تلاش می‌کند که وارد مسیر مخالف می شود و به صورت رخ به رخ با کامیون لیلان برخورد می کند.
وی گفت: متاسفانه بر اثر این تصادف، راننده ۳۴ساله پژو در دم جان خود را از دست داد.
این مسئول انتظامی افزود: سرعت غیرمجاز، یکی از علت های اصلی تصادفات است و به رغم توصیه های موکد پلیس، برخی از رانندگان با ارتکاب این تخلف، سلامت خود و دیگران را به خطر می اندازند و گاهی شاهد حوادث دلخراش به دلیل کم توجهی رانندگان به این تخلف حادثه ساز هستیم.
تقی خانی اضافه کرد: با توجه به اوج گرفتن سفرهای تابستانی در شهریورماه و مصادف شدن آن با برخی مناسبت های مذهبی، از هموطنان درخواست می کنیم از عجله و شتاب بی‌مورد جدا خودداری کنند و با سرعت مطمئنه حرکت نمایند.
وی افزود: همچنین رانندگان عزیز حتما تمامی سرنشینان خودرو را مکلف به استفاده از کمربند ایمنی و با رعایت تمامی مقررات و قوانین راهور، ایمنی خود و دیگران را تضمین کنند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today