نماد آخرین خبر

مخلان نظم و امنیت عمومی در بازار رسولی زاهدان شناسایی شدند

منبع
ايسنا
بروزرسانی
مخلان نظم و امنیت عمومی در بازار رسولی زاهدان شناسایی شدند

ایسنا/ فرمانده انتظامی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان از شناسایی و تحت تعقیب قانونی قرار گرفتن مخلان نظم و امنیت عمومی در بازار رسولی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمود سعادتی، فرمانده انتظامی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر دپوی کالاهای قاچاق ممنوعه و ضد فرهنگی در بازار چهار راه رسولی زاهدان تیمی از مأموران انتظامی کلانتری محل جهت جمع آوری این کالای قاچاق به این بازار اعزام شدند.
وی افزود: در هنگام اجرای مأموریت عده‌ای که در انبارهای خود کالای ممنوعه قاچاق داشته و منافع خود را در خطر می‌بینند با همراه کردن ایادی خود و استفاده از شلوغی بازار اقدام به تحریک افراد علیه مأموران انتظامی با عناوین ناروا کرده و قصد ممانعت مأموریت پلیس را داشته‌اند.
فرمانده انتظامی زاهدان خاطرنشان کرد: از آنجایی‌که بازار چهار راه رسولی یکی از مراکز پرازدحام و شلوغ شهر است و عده‌ای از افراد که باعث برهم زدن نظم و امنیت عموم شهروندان شدند و در برابر اجرای قانون مقاومت کردند توسط پلیس شناسایی و تحت تعقیب قانونی قرار گرفته و این مطالبه به حق مردم از پلیس و دستگاه قضائی است.
وی تصریح کرد: مخلان نظم و امنیت مردم بدانند که امنیت خط قرمز پلیس است و با کسانی که به هر نحوی با تحریک مردم و افکار عمومی بخواهند در مأموریت‌های پلیس خللی وارد کنند به شدت برابر قانون برخورد صورت می‌گیرد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today