نماد آخرین خبر

تبدیل ۲۰ کیلومتر از شبکه برق تویسرکان به کابل خودنگهدار

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
تبدیل ۲۰ کیلومتر از شبکه برق تویسرکان به کابل خودنگهدار

صدا و سیما/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: امسال و تاکنون ۲۰ کیلومتر از شبکه برق فشار ضعیف شهر تویسرکان به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

علی سهرابی بیدار، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار کرد: در راستای تحقق سیاست‌های این شرکت، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون ۲۰ کیلومتر از شبکه برق فشار ضعیف شهر تویسرکان به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: یک طرح چهار مگاواتی برای توسعه شبکه برق شهرک صنعتی فرسفج در نظر گرفته شده است که اعتبارات آن با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تامین می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تاکید کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر شاهد توسعه شبکه برق‌رسانی روستا‌های تویسرکان بوده‌ایم.
وی گفت: اعتبارات مناسبی به توزیع نیروی برق تویسرکان اختصاص یافته است که این موضوع موجب توسعه و پایداری شبکه توزیع نیروی برق در این شهرستان شده است.
سهرابی بیدار افزود: با توجه به مشجر بودن معابر شهر تویسرکان و همچنین زیبایی مبلمان شهری آن، تبدیل خطوط فشار ضعیف به کابل خودنگهدار بسیار ارزشمند است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today