نماد آخرین خبر

باند سارقان مغازه و اماکن در اهواز متلاشی شد

منبع
فارس
بروزرسانی
باند سارقان مغازه و اماکن در اهواز متلاشی شد

فارس/ فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان مغازه، اماکن خصوصی و عمومی با 67 فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد.

سیدمحمد صالحی، فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه، اماکن خصوصی و عمومی در سطح شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پایگاه شرق با بررسی محل وقوع سرقت‌ها و کار اطلاعاتی اعضای باند چهار نفره سارقان حرفه‌ای به سرکردگی فردی سابقه‌دار را در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی چند عملیات منسجم و غافلگیرانه در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان تعداد زیادی کولرگازی پنجره‌ای، موتور کولرهای اسپلیت، دستگاه‌های دی وی آر دوربین‌های مداربسته، پنج دستگاه تلویزیون و لوازم بهداشتی و آرایشی سرقتی کشف شد.
صالحی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات به‌عمل آمده با توجه به مستندات متقن پلیس به 67 فقره سرقت مغازه، اماکن خصوصی و عمومی اعتراف کردند.
وی با بیان اینکه صحنه‌های سرقت با حضور مالباختگان بازسازی شدند، تاکید کرد: پلیس با تلاش شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today