نماد آخرین خبر

ورود دادستانی به قصور پرونده قتل محیط‌بان کرمانشاهی

منبع
مرصاد نيوز
بروزرسانی
ورود دادستانی به قصور پرونده قتل محیط‌بان کرمانشاهی

مرصاد نیوز/ دادستان کرمانشاه گفت: هر گونه قصور احتمالی و کوتاهی در پرونده قتل محیط‌بان کرمانشاهی را بررسی کرده و ورود پیدا می‌کنیم.

شهرام کرمی، دادستان استان کرمانشاه با اشاره به قتل محیط‌بان کرمانشاهی اظهار کرد: هرگونه قصور احتمالی و کوتاهی در این پرونده را بررسی کرده و ورود پیدا می‌کنیم.
این مسئول با اشاره به عوامل موثر در بروز این اتفاق تصریح کرد: بعد فرهنگی این قضیه بسیار پررنگ‌ است چرا که این پرونده، یک پرونده معمولی بود و تحت فشار رسانه ای بسیار حساس شد و در زمینه رضایت پدر مقتول هم فشارها افزایش یافت و با توجه به طرفیت محدود، هر انسانی ممکن است دست به کاری بزند.
کرمی با تاکید بر بعد فرهنگی این پرونده نیز خاطر نشان کرد: در غرب کشور با توجه به فرهنگ عشایری خود خانواده مقتول به دنبال گرفتن رضابت است و بدون در نظر گرفتن قانون به دنبال این هستند حقشان را بگیرند.
وی در ادامه‌ به پرونده یکی از زندانیان سیاسی زن به نام " س. ح" ادامه داد: رسانه های معاند درباره این زندانی جو سازی میکنند، وی یک محکوم امنیتی در تهران است و با توجه به درخواست خود زندانی و قانونی که در این زمینه وجود دارد، میتواند درخواست انتقال به محل تولد یا محل سکونت خود را داشته باشد.
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه ادامه داد: وضعیت این زندانی در زندان بسیار معمولی و در میان سایر زندانیا است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today