نماد آخرین خبر

معرفی ۶۵ نانوایی متخلف شیروان به تعزیرات حکومتی

منبع
ايرنا
بروزرسانی
معرفی ۶۵ نانوایی متخلف شیروان به تعزیرات حکومتی

ایرنا/ مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: ۶۵ نانوایی متخلف در این شهرستان از ابتدای طرح هوشمندسازی یارانه نان در خراسان شمالی طی دو ماه گذشته شناسایی و با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

علی باقرزاده، مدیر جهاد کشاورزی شیروان با اشاره به نظارت مستمر و برنامه ریزی شده بر کار نانوایی‌ها در دو ماه گذشته از سوی جهاد کشاورزی اظهار کرد: ۱۴۴ مورد بازرسی طی این مدت از واحدهای تهیه و عرضه نان در این شهرستان انجام شد.
وی تصریح کرد: مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به پهنه‌بندی و تعیین بازرسان با همکاری نیروهای بسیجی و اتحادیه نانوایان اقدام موثر را انجام داده است و با متخلفان برخورد می‌کند.
مدیر جهاد کشاورزی شیروان با بیان اینکه برخی از فروشگاه‌ها نان را بالاتر از قیمت مصوب به فروش می رسانند، اضافه کرد: فروش نان در فروشگاه ها به جزو نان بسته بندی آزادپز ممنوع است.
وی با اشاره به صف طولانی نانوایی‌ها در شهرستان شیروان گفت: میزان آرد با توجه به جمعیت توزیع می شود و آمار جمعیتی این شهرستان مربوط به سال ۱۳۹۵ است در حالی که طی این سال ها جمعیت شهرستان افزایش یافته است.
باقرزاده عنوان کرد: مهاجرت فصلی و کوچ ییلاقی عشایر از دیگر دلایل طولانی شدن صف نانوایی ها است.
وی ادامه داد: نظارت ها در سطح شهرستان توسط هشت ناظر و بازرس تشدید شده است و در آخرین مورد ۱۱۶ کیسه آرد خارج از عرضه شبکه کشف شد.
مدیر جهاد کشاورزی شیروان عنوان کرد: مردم باید نان را به اندازه مصرف خرید کنند و دور ریز نان را رعایت و این برکت الهی را در مصارف غیرخوراکی استفاده نکنند.
وی با اشاره به طرح هوشمندسازی یارانه نان در شیروان گفت: ۹۷ درصد نانوایی های این شهرستان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند و تنها سه نانوایی فاقد کارتخوان هستند که به زودی مجهز می‌شوند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today