نماد آخرین خبر

مشکل کمبود سوخت در شهرستان بم ظرف ۴۸ ساعت آینده برطرف می‌شود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
مشکل کمبود سوخت در شهرستان بم ظرف ۴۸ ساعت آینده برطرف می‌شود

تسنیم/ دادستان بم از ورود دستگاه قضایی به موضوع نقص در سوخت‌رسانی در حوزه شهرستان بم خبر داد و گفت: حداکثر ظرف ۴۸ ساعت آینده مشکل کمبود سوخت در جایگاه‌ها سوخت شهرستان بم برطرف می‌شود.

بهنام جعفری‌زاده، دادستان بم با اشاره به مشکلات ایجاد شده در حوزه سوخت‌رسانی در شرق استان کرمان، اظهار کرد: در این ارتباط با ساعات پایانی شامگاه گذشته با حضور رئیس دادگستری و فرماندار شهرستان بم بازدید میدانی از جایگاه‌های سوخت شهرستان بم انجام شد.
وی با بیان اینکه با اقدام فوری و رفع نواقص موجود، حداکثر ظرف 48 ساعت آینده مشکل کمبود سوخت در جایگاه‌ها سوخت شهرستان بم برطرف خواهد شد، گفت: شرکت نفت موظف است در این بازه زمانی اقدامات مقتضی و تمهیدات لازم را انجام دهد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم با تاکید بر اینکه در غیر این صورت برابر مقررات اقدامات قضایی انجام خواهد شد، افزود: دادستانی در جهت حفظ حقوق عامه از هیچ اقدامی فروگذار نکرده و با هر گونه قصور و ترک فعل برخورد خواهد کرد.
وی از ورود دستگاه قضایی به موضوع  نقص در سوخت‌رسانی در جایگاه‌های حوزه شهرستان بم خبر داد و تصریح کرد: شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان بم به موضوع قاچاق سوخت و جلوگیری از افزایش آن و در نهایت پیشگیری حداکثری در این مقوله ورود جدی خواهد داشت.
جعفری‌زاده بیان کرد: ایجاد محدودیت در ارتباط با تحویل سوخت به خودروها در راستای جلوگیری از قاچاق سوخت، مدیریت صحیح موضوع و جلوگیری از اضرار به حقوق عامه صورت پذیرفته است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar