نماد آخرین خبر

فرمانده انتظامی جدید استان مرکزی منصوب شد

منبع
بروزرسانی
فرمانده انتظامی جدید استان مرکزی منصوب شد

پایگاه خبری دیار آفتاب/ با حکم سردار اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار «هادی رفیعی کیا» به عنوان فرمانده انتظامی استان مرکزی منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پیشین و جدید انتظامی استان مرکزی امروز چهارشنبه ۲ شهریورماه با حضور جمعی از مسئولان ارشد استان مرکزی، فرماندهان نظامی و انتظامی استان باحضور سردار اشتری فرمانده فراجا، در اراک برگزار می‌شود.
بر این اساس و با حکم سردار اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار «هادی رفیعی کیا» که تا پیش از این به عنوان رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی فراجا فعالیت داشته به عنوان فرمانده انتظامی استان مرکزی منصوب شد.
معاون امور حفاظت از اماکن و شخصیت های پلیس پیشگیری، فرماندهی انتظامی شهرستان کامیاران استان کردستان و مدیریت در رده های مختلف پلیس از جمله دیگر سوابق فرمانده انتظامی جدید استان مرکزی است.
تا پیش از این سردار حسن مفخمی شهرستانی از مردادماه سال ۹۸ تاکنون به مدت سه سال عهده دار فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی بود که در این مدت به درجه سرتیپ دومی نیز ارتقا یافت و کارنامه موفقی را در حوزه های مأموریتی فراجا در استان مرکزی به ثبت رساند، شنیده ها حاکی از آن است که سردار مفخمی شهرستانی به عنوان رئیس پلیس امنیت اخلاقی کشور منصوب خواهد شد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today