نماد آخرین خبر

افزایش چشمگیر نرخ حمل‌ونقل زائران یزدی

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
افزایش چشمگیر نرخ حمل‌ونقل زائران یزدی

صدا و سیما/ عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: به دلیل تعداد کم وسایل حمل و نقل، با افزایش چشمگیر در قیمت بلیط اتوبوس‌ها و کرایه ماشین‌های اربعین مواجه هستیم.

محمدباقر پارسائیان، عضو شورای اسلامی شهر یزد با پیش بینی مشارکت بیش از ۱۰۰ هزار یزدی در مراسم اربعین اظهار کرد: متاسفانه تاکنون برنامه جامع و کاملی برای سرویس رفت و آمد شهروندان در ایران در نظر گرفته نشده و به دلیل تعداد کم وسایل حمل و نقل، با افزایش چشمگیر در قیمت بلیط اتوبوس‌ها و کرایه ماشین‌ها مواجه هستیم. 
وی افزود: پیشنهاد می‌شود با استان‌هایی همچون کرمان، اصفهان و شیراز در خصوص ارائه سرویس حمل و نقل به همشهریان یزدی هماهنگی صورت گیرد تا کمبود وسایل نقلیه باعث افزایش نرخ کرایه نشود.
عضو شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: دستگاه‌های نظارتی باید با افزایش کرایه اتوبوس و سایر وسایل نقلیه درخصوص رفت و برگشت زائران به مرز برخورد جدی داشته باشند تا زائران با خیال آسوده برای سفر به کربلا برنامه ریزی کرده و دغدغه افزایش غیرقانونی کرایه را نداشته باشند.
پارسائیان در باره نارضایتی مردم از ازدحام در دفاتر پلیس+۱۰ نیز گفت: همشهریان از ازدحام و ساعات کار محدود در دفاتر پلیس+۱۰ گلایه‌مند هستند که پیشنهاد می‌شود در این ایام ساعات کار این دفاتر افزایش یابد تا مردم در صف‌های طولانی دفتر پلیس+۱۰ در انتظار نمانند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today