نماد آخرین خبر

آغاز احداث دو هزار واحد مسکونی در شهرستان اهر

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
آغاز احداث دو هزار واحد مسکونی در شهرستان اهر

باشگاه خبرنگاران/ فرماندار شهرستان اهر از آغاز احداث ۲ هزار واحد مسکونی در این شهرستان در قالب نهضت ملی مسکن از اواخر شهریور ماه خبر داد.

ابوالفضل غنی زاده، فرماندار شهرستان اهر اظهار کرد: به منظور تسریع در عملیات و در اجرای برنامه‌های دولت در حوزه مسکن از زمین‌های موجود دولتی نیز استفاده خواهد شد و جهت ساخت مسکن ملی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
وی افزود: با توجه به اینکه عمده زمین‌های مورد نیاز برای ساخت مسکن ملی در کوی گلباد قرار می‌گیرد بدین منظور رضایت و خواسته‌های شهروندان محترم تامین خواهد شد.
فلاح رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر نیز گفت: تاکنون در شهرستان اهر نزدیک به ۹ هزار در سامانه مسکن ملی ثبت نام کرده اند.
آقای خانی شهردار اهر نیز گفت: با توجه به شروع احداث طرح ملی مسکن در شهرستان اهر شهرداری  در راستای حمایت از تسریع در احداث مسکن با اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر و شرکت‌های پیمانکاری فعال در این حوزه همکاری لازم را انجام می‌دهد.
وی افزود: پیرو دستور به معاونت معماری و شهرسازی شهرداری اهر، تاکید کرده‌ایم تا آن دسته از واحد‌هایی که شروع به احداث نموده‌اند از سوی شهرداری اهر در کمترین زمان ممکن و با اعمال تخفیف ویژه، پروانه‌های ساختمانی صادر شود.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today