نماد آخرین خبر

مدل شدن در فضای مجازی برای تبلیغ کار دردسرساز شد

منبع
پليس فتا
بروزرسانی
مدل شدن در فضای مجازی برای تبلیغ کار دردسرساز شد

پلیس فتا/ رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری فردی که با استفاده از صفحه شخصی خود و چندین صفحه تبلیغاتی دیگر اقدام به انتشار تصاویر با عنوان مدل برای تبلیغ کار خود کرده بود؛ خبر داد.

سرهنگ حسن کیخا، رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در تشریح خبر اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر اینکه در سایت بدنبال کاربوده و به عنوان مدل عکس های وی در صفحات تبلیغاتی بدون اجازه او پخش شده است اطلاع داد که موضوع جهت رسیدگی در دستور کار کارشناسان پلیس فتای استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.
این مقام مسئول در ادامه پس از شناسایی و دستگیری متهم، با انجام اقدامات فنی اعلام داشت :در بررسی های صورت گرفته مشخص شد شاکی به محض دیدن پیام فردی که به دنبال مدل برای انجام کار تبلیغات برای کارش درصفحه شخصی خود بوده است ؛ اقدام نموده و جهت مدل شدن به او مراجعه میکند که پس از گذشت مدتی عکس های خود را در چندین صفحه اجتماعی دیگر مشاهده میکند متهم که خانمی جوان بود مورد شناسایی قرار گرفت برای بررسی بیشتر با هماهنگی مقام قضایی به این پلیس دعوت شد.
وی افزود: متهم پس از مشاهده مستندات و ادله جرم بلافاصله به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و هدف از این کار را کسب منافع مالی عنوان نمد؛ در نهایت پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
سرهنگ حسن کیخا از تمام کاربران فضای مجازی خواست: ضمن رعایت قوانین و مقررات جاری و هنجارهای کشور در صورت مشاهده موارد مشکوک و مجرمانه، مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir یا شماره تلفن096380بخش فوریت سایبری به این پلیس گزارش کنند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today