نماد آخرین خبر

تمدید مهلت ثبت شناسه کالا و کدرهگیری لوازم‌یدکی خودرو در خراسان‌جنوبی

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
تمدید مهلت ثبت شناسه کالا و کدرهگیری لوازم‌یدکی خودرو در خراسان‌جنوبی

صدا و سیما/ مهلت دریافت و ثبت شناسه کالا و کد رهگیری برای فروشندگان و عرضه کنندگان لوازم یدکی خودرو تا ۱۵ مهرماه تمدید شد.

علی تهوری، معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان اداره کل صنعت خراسان جنوبی اظهار کرد: این تمدید با توجه به پایان یافتن فرصت دریافت شناسه کالا و کد رهگیری و از سویی تعیین تکلیف نشدن برخی لوازم یدکی فاقد منشا، صورت گرفته که این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
تهوری گفت: مردم می توانند اصالت لوازم یدکی و لوازم خانگی خریداری شده خود را از طریق کد شناسه و رهگیری روی کالا بررسی، و از تقلبی و قاچاق نبودن کالا اطمینان حاصل کنند.
وی افزود: مردم از خرید و استفاده هرگونه لوازم یدکی و لوازم خانگی که فاقد شناسه کالا و کد رهگیری هستند خودداری کنند.
تهوری گفت: در حوزه‌ی قاچاق کالا خوشبختانه خراسان جنوبی در سطح عرضه با همکاری خوب اصناف و نظارت‌های مستمری که دستگاه‌های متولی از جمله بازرسان صمت، پلیس امنیت اقتصادی و معاونت غذا و دارو دارند شرایط مطلوبی دارد و کشفیات در حد ناچیزی است که نشان دهنده قانون مداری اصناف استان بوده و این جای تقدیر دارد.
معاون اداره کل صمت خراسان جنوبی گفت: خوشبختانه در استان با همکاری خوب اصناف سال‌هاست قاچاق دخانیات در سطح عرضه نداریم و بازرسان به طور مستمر نظارت را در این خصوص انجام می دهند تا این شرایط حفظ شود.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today