نماد آخرین خبر

افزایش 29 درصدی دستگیری سارقان در بهارستان

منبع
تسنيم
بروزرسانی
افزایش 29 درصدی دستگیری سارقان در بهارستان

تسنیم/ فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان، از رشد ۲۹ درصدی دستگیری سارقان و کاهش ۶ درصدی سرقت در پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.

سرهنگ محمدرضا علیزاده، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان، با اشاره به دستگیری 739 نفر از اراذل و اوباش، اظهار کرد: 732 قبضه سلاح سرد در پنج ماه اخیر از برهم زنندگان نظم عمومی جامعه کشف شد.
وی به دستگیری 583 خرده فروش مواد مخدر اشاره کرد و افزود: 10 قاچاقچی مواد مخدر در بهارستان توسط پلیس دستگیر و 847 معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ بازپروری شدند.
او با بیان اینکه در پنج ماه اخیر سال جاری بیش از 3 هزار فقره سرقت کشف شده است، گفت: لوازم و محتویات خودرو بیشترین آمار سرقت را در بهارستان به خود اختصاص داده است.
علیزاده در ادامه به کشف 1400 مورد سرقت لوازم خودرو اشاره کرد و افزود: سرقت در 5 ماه نخست سال جاری 6 درصد کاهش داشته است و توفیقات پلیس در دستگیری سارقان 29 درصد رشد را نشان می‌دهد.
وی به کاهش 20 درصدی قاپ‌زنی و موبایل قاپی نسبت مشابه سال گذشته اشاره کرد و ابراز داشت: 461 فقره موبایل قاپی توسط پلیس کشف و 307 نفر در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
این مقام انتظامی، به کشف 541 دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی اشاره و تصریح کرد: 159 سارق در این رابطه دستگیر و تمامی خودروهای سرقتی تحویل مالباختگان شدند.
علیزاده با بیان اینکه 190 سارق منزل دستگیر در بهارستان دستگیر شدند، گفت: 414 فقره انواع سرقت در سال گذشته در بهارستان رخ داده بود که این آمار در سال جاری به 89 فقره رسیده است و کاهش چشمگیری را در این حوزه شاهد هستیم نشان از تلاش شبانه‌روزی پلیس است.
وی در پایان با اشاره به کشف 300 فقره موبایل قاپی از دو سارق خاطرنشان کرد: بیشترین سرقت موبایل از داخل خودروها بوده است که شگرد برخی باندهای موبایل قاپ است.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran