نماد آخرین خبر

تعیین تکلیف بخشی از خودروهای لوکس در انبار بندرعباس

منبع
فارس
بروزرسانی

فارس/ معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: هرمزگان در موضوع ساماندهی به اموال تملیکی در صدر استان‌های کشور قرار دارد و بخش قابل توجهی از خودروهای لوکس در انبار میثاق بندرعباس تعیین تکلیف شده است.

سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل کشور اظهار کرد: تعداد قابل توجهی از خودروهای لوکس موجود در این انبارها، تعیین تکلیف شده است و مابقی نیز به سرعت در حال تعیین تکلیف می باشد. 
عمرانی در ادامه افزود: بخش عظیمی از کانتینرهای مربوط به کالاهای فاسدشدنی در انبارهای اموال تملیکی بندرعباس با توجه به دستورات قضایی صادر شده در حال امحا هست. 
معاون قضایی دادستان کل کشور تصریح کرد: کار خوبی که در انبارهای اموال تملیکی بندرعباس انجام شده، توجه به موضوع انبارگردانی است که بر این اساس بسیاری از کانتینرهای مربوط به اقلام وارداتی سرشماری شده اند. 
وی با بیان اینکه انبار میثاق بندرعباس پس از سفر رئیس قوه قضاییه شاهد تحولات مثبت زیادی بوده است، افزود: یکی از اقدامات خوب انجام شده در این انبار قفسه‌بندی کالاها و تفکیک آنها با توجه به نوع، ارزش ریالی و تاریخ تحویل آن است.
دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه تأکید کرد: استان هرمزگان در صدر استان‌های کشور در رابطه با ساماندهی به اموال تملیکی قرار دارد و این موضوع باید مورد توجه دیگر مناطق کشور نیز قرار گیرد. 
وی بیان کرد: مسئولان قضایی هرمزگان اعتقاد دارند که موجودی انبارهای اموال تملیکی باید صفر باشد و این موضوع مورد تأکید ما هم هست و با توجه به این موضوع باید نسبت به فروش و تعیین تکلیف کالاهای موجود اهتمام داشته باشیم. 
معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به اینکه یک سری از اقلام موجود در انبار‌های اموال تملیکی بندرعباس مربوط به گمرک است، از مسئولان گمرک استان هرمزگان نیز خواست که نسبت به تعیین تکلیف آنها اقدام کنند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today