نماد آخرین خبر

قطعی دوش‌های آب در استخرهای همدان

منبع
ايسنا
بروزرسانی
قطعی دوش‌های آب در استخرهای همدان

ایسنا/ چند روزی است که قطعی آب دوش‌های استخر پیش از ورود و پس از خروج از آن موجب بروز مشکلاتی در این زمینه شده است که لازم است در صورت ادامه روند بی آبی مسئولان امر به این موضوع ورود کنند.

قطعی آب در همدان چند هفته‌ای است که مردم همدان را با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو کرده و طی هفته اخیر به اوج خود رسیده است و استخرهای همدان که به طور قطع بیش از همه درگیر این موضوع هستند به علت قطعی آب از ارائه خدمات پیش از ورود به استخر و پس از خروج از استخر به مردم معاف شده بودند زیرا قطعی آب موجب شده بود دوش‌های حمام و سرویس‌های بهداشتی استخرها بلااستفاده و بی‌فایده باشد و همین موضوع عدم رعایت بهداشت را در پی دارد.
علی ضمیری کامل، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اظهار کرد: در استخرهای شهرستان همدان که از بخش خصوصی هستند از دوش‌های شستشو پیش از ورود به استخر و پس از خروج به استخر به علت قطعی آب استفاده نمی‌شود و متوجه این موضوع شده‌ایم و لازم است در آن زمان به علت مباحث بهداشتی به فعالیت نپردازند.
وی با بیان این‌که بهتر است این اتفاقات رخ ندهد و سلامت و بهداشت مردم در اولویت امر قرار دارد، تصریح کرد: البته در بسیاری از موارد قطعی دوش به طور کامل رخ نداده و در برخی ساعات کمبود فشار آب در دوش‌های استخرها هم وجود داشته است اما مشکل قطعی دوش‌ها در استخرهای همدان را داشته‌ایم.
ضمیری کامل مطرح کرد: استخرهای همدان در حال حاضر فعال هستند اما به علت قطعی آب در همه ساعات بلیت فروشی صورت نمی‌گیرد و در این زمینه محدودیت زمانی و فشار آب به وجود آمده است و سهمیه‌بندی آب همدان در مناطق مختلف شهرستان علت اصلی این موضوع است.
در ادامه علی پیری مدیر استخر شهرداری همدان با بیان این‌که قطعی دوش‌های آب این استخر به علت قطعی آب رخ داده بود و این موضوع برای استخر شهرداری یک معضل بزرگ شده بود و اعتراض مردم را در پی داشت، عنوان کرد: استخر شهرداری در حال حاضر تعطیل است و صرفاً صبح‌ها فعال است و در ساعات محدودی اقدام به استفاده از استخر می‌شود و زمانی که از استخر استفاده می‌شود بنا بر زمان‌بندی سهمیه آب اداره کل آبفا است و دوش‌ها در آن موقع فعال است.
وی افزود: از هفته پیش این اتفاق رخ داد و استخر شهرداری تقریباً تعطیل شده است و زمانی که دوش‌های آب قطع بود و مردم با همان حالت وارد استخر می‌شدند و بدون شستشو از استخر خارج می‌شدند تصمیم گرفتیم این روند را قطع و تعطیل کنیم تا زمانی که این مشکلات حل شود.
.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today