ایرنا/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار گفت: ۲۰ هزار زائر پیاده در قالب ۶۳ کاروان از شهرستان های غرب خراسان رضوی به عزم زیارت و شرکت در آیین های عزاداری دهه پایانی ماه صفر راهی مشهد مقدس شدند.

حجت‌الاسلام مهدی صانعی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار اظهار کرد: این کاروان های پیاده از شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد از چند روز پیش حرکت خود را به سوی مشهد مقدس آغاز کرده اند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار گفت: با هدف بهره‌گیری بیشتر کاروانیان پیاده زائر از معارف اسلامی و سیره اهل بیت(ع) و نیز برپایی آیین های عزاداری در طول مسیر همراه هر کارون یک روحانی و مداح نیز اعزام شده است.
صانعی افزود: همچنین با هدف ارائه خدمات به زائران دهه پایانی ماه صفر در مسیرهای ارتباطی شهرستان های غرب خراسان رضوی ۱۰ موکب راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: در این مواکب علاوه بر پذیرایی زائران و ارائه خدمات پزشکی درمانی، غرفه کودک نیز برپا شده و فعالیت های فرهنگی برای زائران دهه پایانی ماه صفر انجام می شود.
صانعی افزود: قرار گرفتن شهرستان سبزوار در مسیر جاده اصلی تهران - مشهد و میقات الرضا، افتخار و توفیق خادمی زائران بارگاه مطهر حضرت امام رضا(ع) را نصیب مردم این دیار کرده است.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today