مهر/ جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه برخورد با اغتشاش‌گران مطالبه مردمی است، گفت: پلیس با مخلان امنیت شهروندان برخورد می‌کند.

سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی گیلان، با اشاره به اعتراضات غیر قانونی در برخی از نقاط استان گیلان با سوءاستفاده و به بهانه فوت مهسا امینی اظهار کرد: به‌دنبال انتشار فراخوان‌های کورکورانه دشمنان نظام اسلامی در فضای مجازی مبنی بر برگزاری اعتراضات غیرقانونی، عده‌ای از افراد با بی توجهی به تذکرات پلیس قصد جهت دهی به این اعتراضات و برهم زدن نظم و امنیت عمومی و ایراد خسارت به تعدادی از واحدهای صنفی را داشتند که با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.
وی در ادامه از دستگیری ۱۲۸ نفر از عاملان اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان، تخریب اموال عمومی و ایراد خسارت به واحدهای صنفی طی روز گذشته در گیلان خبر داد و گفت: این افراد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی با تاکید بر اینکه حساب مردم از اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت جداست، افزود: برخورد با اغتشاش‌گران، آسیب زنندگان به بیت‌المال و برهم‌زنندگان نظم عمومی مطالبه جدی شهروندان است.
وی در پایان تصریح کرد: پلیس قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد عده معدودی با سوءاستفاده از احساسات مردم، باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today