ایرنا/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با انتشار اطلاعیه‌ای از برگزاری راهپیمایی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه برخی از عوامل فریب‌خورده در هتک حرمت به ساحت مقدسات دینی و تخریب اماکن عمومی فردا پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در سراسر استان خبر داد.

در این اطلاعیه آمده‌ است: «حرکات هنجارشکنانه برخی از عوامل فریب‌خورده در هتک حرمت به مقدسات دینی، برخی مساجد و تخریب اماکن و اموال عمومی در روزهای اخیر موجب خشنودی استکبار جهانی و رسانه‌های مزدور آنان و نیز سبب خشم و انزجار مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی شده است.
اهانت به مقدسات، تخریب بیت‌المال، سردادن شعارهای هنجارشکنانه و به آتش کشیدن خودروهای خدمت‌رسان عمومی همچون اورژانس، آتش‌نشانی و انتقال خون از سوی هیچ جریان و گروهی قابل دفاع نیست و مصداق بارز خیانت به میهن اسلامی و بی‌حرمتی به خون پاک شهدا است.
بی‌شک مردم بصیر و ولایی استان در برابر اینگونه تعرضات و گستاخی‌ها که به‌وضوح از سوی دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب، سازمان ‌یافته و حمایت می‌شود، سکوت نخواهند کرد و با حضور گسترده و پرشور خود، سیلی محکمی بر چهره هنجارشکنان و آشوبگران خواهند نواخت.
تظاهرات محکومیت حرکات هنجارشکنانه برخی از عوامل فریب‌خورده در هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید، پیامبر اعظم(ص)، برخی مساجد و حجاب بانوان و تخریب اماکن عمومی، همزمان با سراسر کشور فردا پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در سراسر استان گیلان برگزار می‌‌شود.»

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today